Kalender

Hieronder vindt u de kalender. Het klassement is beschikbaar op www.l-v-l.be.

WEDSTRIJDEN 2023-2024

Zaterdag 2 September 2023 – 12:30
Antwerp United vs FC Sparka 6-3

Zaterdag 9 September 2023 – 14:30
FC Sparka vs KFC Diamantschijf 2-3

Zaterdag 23 September 2023 – 14:30
FC Sparka vs VK Klungel 2-3

Zaterdag 30 September 2023 – 14:00
FC Fiat vs FC Sparka 2-0

Zaterdag 7 Oktober 2023 – 14:30
FC Sparka vs FC Gloria NGB 1-2

Zaterdag 14 Oktober 2023 – 16:00
Real Sociezat vs FC Sparka 3-4

Zaterdag 28 Oktober 2023 – 14:00
FC Lindau vs FC Sparka 5-2

Zaterdag 4 November 2023 – 14:30
FC Sparka vs Atlas Copco 5-4

Zaterdag 11 November 2023 – 14:30
FC ‘t Hutteke vs FC Sparka 3-3

Zaterdag 18 November 2023 – 14:00
Forza Mikaza vs FC Sparka 2-1

Zaterdag 2 December 2023 – 14:30
FC Sparka vs FC Dobbeldoes 2-5

Zaterdag 9 December 2023 – 14:30
FC Sparka vs Real SVVC 4-2

Zaterdag 16 December 2023 – 14:30
FC Sparka vs Antwerp United 2-3

Zaterdag 6 Januari 2024 – 14:00
KFC Diamantschijf vs FC Sparka 6-0

Zaterdag 13 Januari 2024 – 14:30
FC Sparka vs Forza Mikaza 1-2

Zaterdag 27 Januari 2024 – 14:30
FC Sparka vs FC Fiat 0-2

Zaterdag 3 Februari 2024 – 14:30
FC Gloria NGB vs FC Sparka 2-1

Zaterdag 10 Februari 2024 – 14:30 (LVL Cup)
VK Heultje vs FC Sparka 0-5 (forfait)

Zaterdag 17 Februari 2024 – 14:30
VK Klungel vs FC Sparka 3-1

Zaterdag 24 Februari 2024 – 14:30
FC Sparka vs Real Sociezat 1-3

Zaterdag 9 Maart 2024 – 14:30
FC Sparka vs FC Lindau

Zaterdag 16 Maart 2024 – 14:00
Atlas Copco vs FC Sparka

Zaterdag 23 Maart 2024 – 14:30
FC Sparka vs FC ‘t Hutteke

Zaterdag 30 Maart 2024 – 14:30 (LVL Cup)
FC Sparka vs VK Albatros

Zaterdag 13 April 2024 – 14:30
FC Dobbeldoes vs FC Sparka

Zaterdag 20 April 2024 – 14:30
Real SVVC vs FC Sparka

Klik hier voor de wedstrijden van seizoen 2022-2023.
Klik hier voor de wedstrijden van seizoen 2021-2022.
Klik hier voor de wedstrijden van seizoen 2020-2021.
Klik hier voor de wedstrijden van seizoen 2019-2020.
Klik hier voor de wedstrijden van seizoen 2018-2019.
Klik hier voor de wedstrijden van seizoen 2017-2018.